Ми у жовтій зоні

Вчора почало діяти нове епідемічне зонування. На Волині до жовтої зони потрапили: місто Луцьк, місто Володимир-Волинський, місто Нововолинськ, Володимир-Волинський, Горохівський, Іваничівський, Любешівський, Любомльський, Рожищенський, Старовижівський, Турійський та Шацький райони. Ківерцівський, Луцький та Маневицький райони – у помаранчевій зоні.

Нагадаємо, у зеленій зоні діють правила, встановлені по всій країні – носіння маски у громадських місцях, соціальна дистанція, використання антисептика; проведення масових заходів з не більше як 1 особою на 5 кв.м; заповненість кінотеатрів і театрів не більше, ніж на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.

У жовтій зоні до попередніх обмежень додаються обмеження на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди літнього віку.

Помаранчева зона — до згаданих обмежень додають припинення діяльності закладів розміщення, крім готелів, обмеження діяльності розважальних закладів і закладів харчування у нічний час, діяльності спортзалів, фітнес-залів, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також обмеження для масових заходів — 1 людина на 20 кв. м і не більше 100 осіб.

Червона зона — це заборона роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, закриття ресторанів, ТРЦ тощо.