У Рівному на ІІ пленарному засіданні розподіляли гроші

Вчора, 4 грудня, відбулось II пленарне засідання першої сесії Рівненської сільської ради VIII скликання, у якому взяли участь 20 депутатів, – інформують на сайті громади

  Розпочали роботу депутати із внесення змін до структури та чисельності апарату Рівненської сільської ради – ввели посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету та створили фінансовий відділ. За пропозицією сільського голови Юрія Фініковського, на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету призначено Боярчук Тетяну Іванівну. Дане рішення депутати підтримали одноголосно.

  Також своїм рішенням наші обранці внесли зміни до бюджету громади на 2020 рік. Провівши коригування видатків, було вирішено спрямувати кошти у сумі:

  • 206 700 грн. на заробітну плату для медичних працівників ФАПів та амбулаторій Рівненської ОТГ;
  • 210 000 грн. на заробітну плату працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рівненської сільської ради;
  • 129 500 грн. на виконання заходів Програм.

  У ході роботи депутати затвердили план діяльності сільської ради з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2021 рік та розглянули інші, не менш важливі питання.

  Після розгляду питань порядку денного, сільський голова Юрій Фініковський подякував усім за спільну роботу, привітав з прийдешнім Днем місцевого самоврядування та вручив Подяки депутатам ради за багаторічний внесок у соціально-економічний розвиток Рівненської громади.