Трапилося цими днями: інформує поліція

У період з 30 листопада по 7 грудня до Любомльського відділу поліції надійшло 87 звернень громадян. З них 38 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та по 13 фактах відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З числа зареєстрованих кримінальних правопорушень 2 крадіжки, 2 факти шахрайства, 1 факт незаконного зберігання зброї, 1 факт пошкодження майна, 2 факти нанесення тілесних ушкоджень, 1 факт зберігання наркотиків.

Щодо шахрайств, то 30 листопада до правоохоронців звернулася 42-річна жителька Любомля про те, що через соціальну мережу «Інстаграм», під приводом продажу спортивного костюму невстановлена особа заволоділа коштами в сумі 1548 грн., які заявниця перерахувала на картку. Того ж дня надійшло звернення 28-річного любомльчанина, який з метою підтвердження своєї платоспроможності, щоб отримати в подальшому від невстановленої особи кредит, подав заявку на сайт nttps://ideafinance.su/, далі перерахував на банківський рахунок кошти в сумі 10500 гривень, однак так і кредиту не отримав. Відомості за вказаними фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 КК України. Триває досудове слідство.

Упродовж тижня на дорогах району трапилось 7 дорожньо-транспортних пригоди без травмованих. За цей же період правоохоронці виявили 3 факт керування транспортними засобами напідпитку (з початку року 209), 226 порушень Правил дорожнього руху (з початку року 7124), 5 випадків перебування осіб у громадських місцях напідпитку, у 6 випадках виявлено громадян, які палили тютюнові вироби у заборонених місцях, 5 випадків завідомо неправдивого виклику спеціальних служб, 1 факт дрібного хуліганства, 2 факти вчинення насильства в сім ‘ї, 17 фактів недотримання громадянами карантинних правил.