У Гущі змагалися тенісисти

На базі Гущанського ліцею відбувся турнір з настільного тенісу у двох вікових категоріях, серед хлопців та дівчат, які представляли свої заклади освіти.

Організатором турніру став відділ освіти Рівненської сільської ради. Про це на сторінці у фейсбуці повідомив Станіслав Смолярчук.

Отож, серед юнаків у старшій віковій категорії перше місце посів учень Гущанського ліцею Олег Козак, друге місце в учня Забузького ліцею Андрія Гірука, на третьому місці учень Рівненського ліцею Богдан Горик.

Серед дівчат у старшій віковій категорії перемогу здобула учениця Рівненського ліцею Уляна Луць, на другому місці – Марія Дибаль, учениця Забузького ліцею, третьою призеркою стала Юлія Бутовин, учениця Гущанського ліцею.

Серед юнаків у молодшій віковій категорії перше місце в учня Гущанського ліцею Кирила Антонюка, на другому – школяр Рівненського ліцею Михайло Тимощук, на третьому – Микола Бицюк, учень Столинсько-Смолярської гімназії.

Серед дівчат у молодшій віковій категорії: перемогу святкувала Ангеліна Тимо­чко, учениця Рівненського ліцею, друге місце у школярки Гороховищанської гімназії Вікторії Приказюк, третє завоювала учениця Гущанського ліцею Вікторія Адамчук.

По завершенню турніру усі переможці та призери отримали грамоти та медалі відділу освіти Рівненської сільської ради.