Всі об’єкти райради передали у власність Любомльської ОТГ

На ІІ сесії Ковельської районної ради, яка відбулася вчора, 18 грудня, планувалося розглянути 38 питань порядку денного, основними серед яких були майнові.

Тобто, потрібно було передати у власність об’єднаних територіальних громад все, що «залишили» собі ліквідовані районні ради. Щоправда, й серед них виявилися добросовісні керівники, котрі встигли всі процедури завершити до 25 жовтня. Таких двоє – в Шацьку та в Турійську. За решту керівників довелося працювати новообраним депутатам Ковельської районної ради. За іронією долі до їх складу увійшли і колишні очільники Любомльської райради Микола Сушик та Ганна Сачук. Однак, з різних причин виправляти свої недопрацювання вже у новому для них статусі також не довелося, оскільки обоє були відсутніми на пленарному засіданні.

Проте, відзначилися колеги Сушика по фракції, котрі намагалися «протягнути» до регламенту норму, яка стосується повторного голосування за кандидата на посаду заступника голови, який не набрав більшості голосів. Крім того, свободівці зайняли доволі жорстку позицію стосовно передачі Любомльського медичного об’єднання у власність Любомльської міської ради, на території якої знаходяться та обслуговуються всі приміщення. (Детальніше про всі перипетії цих подій читайте у друкованому випуску «Нашого життя» за середу 23 грудня).

Серед інших питань, які вдалося депутатам прийняти одноголосно і бюджет Ковельського району на 2021 рік. Його дохідна частина становитиме 1 млн 62 тис грн, 262 тисячі гривень з яких скерують на утримання апарату ради. До речі, на цій же сесії його чисельність затвердили у кількості 12 осіб. Це означає, що реальна потреба на виплату зарплати працівникам райради сягне двох мільйонів гривень. Де шукатимуть гроші новообрані керівники новоствореного району нікому поки, що не відомо. Хоча й надіються на допомогу держави та своїх колег по депутатському корпусу в облраді та ОТГ.