Подарунок для бібліотеки

Чи не щомісяця фонди Любомльської публічної бібліотеки поповнюються цікавими виданнями, які дарують жителі краю. Одні приносять давно перечитані книги, яким стало «тісно» в особистих архівах, інші хочуть поділитися із земляками новинками видавництв. Книгу Івана Ольховського під назвою «Засновник УПА (1941-1943)», яка нещодавно вийшла з друку подарував для публічної бібліотеки Василь Абрамчук  від Народного руху України.

«Це вже другий примірник, який передаю до бібліотеки. Тут наша історія, викладена нашим земляком. Її обов’язково повинні знати діти, але переконаний корисною книга буде і для багатьох дорослих», — каже Василь Васильович.

Хто такий Тарас Бульба-Боровець: національний герой чи самозакоханий отаман-анархіст? Державник-організатор українського війська, чи «платний агент німецької розвідки»? Скільки вояків налічували його партизанські підрозділи? Чи брали вони участь в антипольських акціях на Волині у 1943 році? Що пов’язує поліського отамана з німецьким спецпідрозділом СС Ягдфербанд-Ост? На ці та багато інших запитань намагається дати відповідь автор цієї книги.