Завідувачка клубом села Руда зайняла ІІ місце в обласному конкурсі

«З метою відродження народних традицій, вивчення, збереження та популяризації звичаїв та обрядів пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща, розвитку духовності, виховання дітей та молоді на зразках традиційної народної культури на базі Обласного науково-методичного центру культури відбулося підбиття підсумків обласного конкурсу звичаєво-традиційної атрибутики різдвяно-новорічних свят «Волинська різдвяна містерія», в якому взяли участь учні мистецьких шкіл, працівники клубних установ районів та ОТГ області, студенти Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Волинської обласної ради.

На конкурсі було представлено 83 творчі роботи, з них у номінації «Різдвяна атрибутика» – 22 та «Декоративна композиція» – 61. Згідно рішення журі, 35 робіт відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, 5 робіт удостоєно спеціальних відзнак, всі інші – отримають подяку за участь. Також журі конкурсу відмітило високу майстерність авторів, творчий підхід, поєднання традиційних атрибутів з новими техніками і сучасними матеріалами.

Високий рівень виконання робіт продемонстрували: Нововолинська ДШМ, Володимир-Волинська ДХШ, Усилузька та Луківська ШМ, відділи образотворчого мистецтва в Горохівській та Ратнівській музичних школах, БК Прилісненської сільської ради, Центр культури і дозвілля Іваничівської селищної ради, «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської ОТГ, Центр культури і дозвілля Дубівської сільської ради, Волинський фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.Ф. Стравінського Волинської обласної ради.»  –  повідомляється на сайті Волинського обласного  науково-методичного центру культури.

На підставі рішення журі робота завідувачки клубом села Руда Анастасія Ковальчук  зайняла 2 місце в номінації «Декоративна композиція» у вищезгаданому конкурсі. Вітаємо, пишаємося Вашими перемогами, – пишуть на сайті Вишнівської громади