В Любомлі відкрили новий магазин

Цієї неділі ще один торговельний заклад під назвою “Орхідея” відкрився в Любомлі.  І хоча не в новозбудованому приміщенні, зате в досить символічному для квіткового магазину місці – поблизу автостанції.

Його власники, подружжя Анастасії та Андрія Трофимчуків цим видом бізнесу займаються не перший рік, мають свої торговельні заклади в Ковелі. Тепер же вирішили розширити його на територію Любомльщини.

 – Знаю, що в Любомлі вже є декілька магазинів, але ціни в них значно відрізняються від ковельських. Там працює до двох десятків подібних закладів і кожен орієнтований на свого покупця. Тому просто знизити вартість продукції замало, потрібно постійно радувати клієнтів якимись новинками, враховувати їх побажання та сучасні тенденції в галузі торгівлі. Це все буде у нашому магазині, а ціни залишаться на рівні ковельських, завищувати їх не збираємося. Завітати до нас і переконатися, – розповідає пані Настя.

 

Щодо асортименту товарів, то власники обіцяють, що він теж задовольнить потреби покупців: від традиційних квіток та букетів – до екзотичних рослин, ну, і зрозуміло, різноманітні засоби догляду за ними.