У громадах на Любомльщині діятимуть молодіжні ради  

І тут, навіть в заголовку, виникає дилема: поставити знак оклику чи питання? Адже з року в рік в нашій державі намагаються запустити дієвий механізм діяльності молодіжних структур. Але коли мова заходить про гроші – фінансування молодіжної політики бажає бути кращим. Воно здійснюється навіть не по «залишковим» принципам, а взагалі «урізується» під нуль. Внаслідок чого ми чуємо багато обіцянок, бачимо гарні починання, а до бажаного результату це так і не призводить.

Разом з тим держава декларувала створення розвинутої мережі громадських інституцій, яким гарантувала свою підтримку. Якою вона була, можна судити по результатах діяльності молодіжних формувань. Щоправда, вони у певній мірі таки були, але на районному рівні точно ні.

Не кращою за прогнозами експертів складеться ситуація з молодіжною політикою у нинішніх територіальних громадах. Тому у профільному міністерстві вирішили «реанімувати» діяльність молодіжних організацій та максимально наблизити їх до сучасних реалій.

Ініціативу підхопили в обласній раді, утворивши свою комунальну установу з поки що мінімальним бюджетом. Далі у планах народних обранців Волині створення молодіжних організацій в кожній територіальній громаді.

Саме таку концепцію презентував під час робочої зустрічі з молодіжним активом Любомльщини депутат облради Андрій Бокоч. На його думку, прикладом діяльності в цьому напрямку можуть стати молодіжні ради при місцевих радах. Такі вже створені та починають діяти у Ковелі та Володимир-Волинському. Про свої напрацювання і майбутню співпрацю розповіла директорка комунальної установи «Молодіжний центр» Волинської обласної ради Яна Романюк. Присутні мали змогу поспілкуватися в прямому відео-ефірі із заступником міністра молоді та спорту Мариною Потапенко.

Детальніше — у сьогоднішньому номері газети «Наше  життя»