В Любомлі провели мітинг-реквієм (відео)

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства — аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей. Чорнобильське лихоліття залишиться навіки в пам’яті тих, хто пройшов горнило Чорнобиля. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії, не згасне у віках.

Сьогодні у Любомлі провели мітинг-реквієм з нагоди цієї трагічної сторінки історії людства. До міського будинку культури прибуло більше двох десятків наших земляків різних професій, котрим своєю працею довелося ліквідовувати наслідки аварії у перші дні та місяці після вибуху 4 реактора Чорнобильської АЕС.

Зі словами вдячності до них звернувся керівник (секретар) виконкому Любомльської міськради Ігор Торба.  Він разом із головою громадської організації «ліквідаторів» Василем Дзядуком вручив присутнім подяки міського голови та грошову винагороду.

Заступник голови районної організації ветеранів органів МВС  Віктор Фельмецгер окремо відзначив подвиг колег-міліціонерів, котрим довелося виконувати свій обов’язок в безпосередній близькості від ЧАЕС та по всій зоні відчуження.  Кожному з них були вручені подяки відомства, а колишньому слідчому Василю Кузьмуку пам’ятну медаль.