На Волині нарахували 40 мільйонерів

Із майже п’яти тисяч волинських декларантів 40 громадян вказали у деклараціях доходи, що перевищують 1 мільйон гривень.

Пише Конкурент з посиланням на ГУ ДПС у Волинській області.

Загалом в області 4900 громадян вже відзвітувалися про доходи, отримані торік. Вони визначили до сплати 16,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб і 2,4 мільйона гривень військового збору.

За останніми даними волиняни задекларували 635 мільйонів гривень доходів за 2020 рік. Оскільки кампанія декларування доходів – на фінішній прямій, у податковій службі  просять волинян виконати свій конституційний обов’язок до 1 травня 2021 року.

«Усі, хто торік отримав доходи, з яких не сплачено ПДФО, повинен виконати свій обов’язок, передбачений ст.67 Конституції України. Тим паче, що в умовах карантинних обмежень Державна податкова служба подбала про можливість для кожного подати декларацію не лише в паперовому вигляді, а й за посередництвом Електронного кабінету. До речі, цього року кількість декларантів, які відзвітувалися в електронному вигляді, суттєво зросла», – розповіла начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана
Савчук.

Очільниця волинських податківців наголосила, що в умовах світової пандемії та військового протистояння держава і громади особливо потребують коштів для фінансування заходів оборонного характеру та медичної сфери.

«Зробити свій посильний індивідуальний внесок у розвиток країни задля ефективної протидії ворогові та більш якісного медичного обслуговування може кожен. Перший крок, який варто зробити – це чесно задекларувати доходи», – підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що за вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку до 1 травня 2021 року.

До слова, торік у червні реєстрували 44 мільйонерів на Волині. А в квітні 2019 – 15. Кількість цьогорічних мільйонерів може зрости, адже деклараційна кампанія ще триває.