Черги на кордоні зростають

Зазвичай перед Великоднем на кордоні зростає кількість осіб, які прямують до України. Переважно це громадяни України, які тимчасово проживають за кордоном та повертаються додому на період свят.

Однак, зважаючи на ситуацію з пандемією коронавірусу у світі, різкого збільшення пасажиро-транспортного потоку не очікується. У той же час, задля створення комфортних умов громадянам при перетині кордону, прикордонники збільшують кількість персоналу, який здійснює прикордонні процедури, встановлюють додаткові робочі місця, зокрема, пересувні комплекси автоматизації паспортного контролю, – повідомляють у  західному регіональному управлінні Держприкордонслужби. 

Також, аби зменшити час на проведення контролю, надаємо подорожнім декілька порад та нагадуємо :

– перед початком подорожі необхідно перевірити дійсність усіх паспортних документів та реєстраційних документів на транспортний засіб;

– громадянам України варто завчасно завантажити додаток «Вдома» або пройти тестування методом полімеразно-ланцюгової реакції (не пізніше, як за 72 години до перетину кордону);

– іноземцям віком від 12 років необхідно обов’язково мати негативний результат тесту, зроблений методом полімеразно-ланцюгової реакції (не пізніше, як за 72 години до перетину кордону), а також страховий поліс, виданий страховою компанією, що зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України, та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19 і обсервацією. У разі їх відсутності іноземцям буде відмовлено у пропуску через кордон.