У Рівненській громаді обговорили місцеві податки і збори

З метою прозорого та ефективного встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2022 рік, під керівництвом сільського голови Юрія Фініковського відбулось громадське обговорення проектів рішень регуляторних актів про податки і збори. В обговоренні взяли участь місцеві підприємці, депутати та працівники апарату сільської ради, повідомляється на сайті громади.

Присутні розглянули питання встановлення ставок єдиного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та туристичного збору на 2022 рік.

Під час обговорення начальник відділу юридичного забезпечення ради та гуманітарної політики Дмитро Федчишин ознайомив присутніх із діючими та пропонованими ставками місцевих податків та зборів. У свою чергу, у присутніх виникло ряд пропозицій щодо зменшення відсотків по низці класифікаторів. Розробниками проектів були взяті до уваги пропозиції та зауваження учасників засідання.

Отже, тепер проекти рішень про місцеві податки і збори будуть представлені на розгляд депутатського корпусу сільської ради.