У Нудижах відсвяткували День села

18 липня відбулось урочисте святкування Дня села Нудиже.
Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, купити виграшну лотерею, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію. Про це інформують у Головненській громаді.
Розпочав свято настоятель місцевого Хресто-Воздвиженського храму Михайло Крючковський. Привітати з такою важливою подією до села завітав Головненський селищний голова Микола Демедюк.
Багато теплих побажань сказала і староста села Лілія Склянчук. На думку господарів і гостей, сільське свято вдалося на славу й запам’яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці с.Нудиже вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. Це ще раз стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.