У Вишнівській громаді — новий шкільний автобус

Цьогоріч шкільний автопарк Волині збільшиться на 19 транспортних засобів, три з яких уже попрямували у територіальні громади області.

Про це інформують у Волинській ОДА.

У День Державного Прапора України, голова облдержадмінстрації Юрій Погуляйко вручив ключі від інклюзивних шкільних автобусів головам територіальних громад.

Нагадаємо, з 2003 року в Україні діє Державна цільова соціальна програма «Шкільний автобус». У цьому році на закупівлю шкільних автобусів для Волинської області державою було виділено кошти в сумі понад 18 млн грн. З обласного та місцевих бюджетів забезпечено 50 відсоткове співфінансування на придбання 19 автобусів, з них три – спеціальні для перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями.

 

Це лише старт щодо оновлення існуючого парку шкільних автобусів та формування оптимальної мережі закладів освіти Волині, приведення її у відповідність до реальних потреб місцевих громад. Ще 16 транспортних засобів незабаром зустрінуть свої власників.

Голова ОДА Юрій Погуляйко особисто вручив ключі від новеньких шкільних автобусів представниками територіальних громад, а саме:

– начальниці гуманітарного відділу Вишнівської територіальної громади Валентині Микитюк;

– директорці Затурцівської спеціальної школи «Центр освіти» Волинської обласної ради Ларисі Лопухович;

– першому заступнику селищного голови Маневицької територіальної громади з питань діяльності виконавчих органів Сергію Борисюку.