Старост громад Любомльщини запрошують на навчання

Програма «U-LEAD з Європою» нещодавно оголосила відбір учасників нової навчальної програми «Кроки для старост 2021». Ця програма розроблена спеціально для старост громад та допоможе їм ефективно виконувати повноваження, які передбачені новим законодавством. Навчання безплатне та відбуватиметься у режимі онлайн.

Про це повідомляють у Волинському регіональному офісі U-LEAD.

«Інституція старости в територіальних громадах створена для того, аби належним чином представляти інтереси всіх жителів сіл та селищ територіальної громади, налагоджувати комунікацію між владою та мешканцями, дбати про розвиток території та вирішувати усі місцеві проблеми професійно, швидко та відкрито. Для цього люди, які обіймають посаду старости, мають володіти достатнім рівнем знань та практичних навиків. Тому, навчальна онлайн програма «Кроки для старост 2021», започаткована програмою «U-LEAD з Європою», є доброю можливістю для підвищення своєї професійної кваліфікації  багатьом посадовим особам, що затверджені на посади старост. Особливе значення має це навчання в умовах, коли відбулися досить значні зміни в законодавстві, яке регулює діяльність у сфері місцевого самоврядування. Закликаю старост активно взяти участь у цій навчальній програмі», – зазначає Анатолій Пархом’юк, керівник Волинського регіонального офісу Програми.

Навчання стартують з 27 вересня 2021 року та триватимуть сім тижнів. Програма освітнього заходу включатиме аналіз нового законодавства, практичні аспекти роботи старост в громада, напрацювання проєктів для розвитку старостинських округів та співпрацю з колегами-старостами зі всієї України.

Для участі в програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу організаторів навчань – regops.u-lead@giz.de, вказавши в темі листа назву громади та область. Заявки прийматимуться до 27 серпня 2021 року, 18:00.

До слова, що Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.