Судитимуть за підробні сертифікати

Любомльський відділ Ковельської окружної прокуратури скерував до суду шість обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про вчинення громадянами пособництва у підробленні офіційних документів та використання таких документів (ч.5 ст. 27 ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України), – повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що вони, аби мати змогу перетнути державний кордон України без перебування на самоізоляції, звернулись до не встановленої особи та домовились про виготовлення й купівлю підробленого міжнародного свідоцтва про вакцинацію.

У подальшому громадян із підробленими документами викрито працівниками Державної прикордонної служби України під час проходження ними прикордонного контролю – і за вчинене вони відповідатимуть перед судом.

Зауважимо, що згідно із санкцією ч. 4 ст. 358 КК України використання завідомо підробленого документа карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.