В Любомлі відкрили студію квітів та декору

Ще один торговельний заклад під назвою “Орхідея” відкрився цими днями в Любомлі.  Тепер він розташувався в новозбудованому приміщенні, фактично, можна сказати, на вїзді в місто, на перехресті вулиць Володимирівської та Машівської. Його власники, подружжя Анастасії та Андрія Трофимчуків подбали, щоб тут було комфортно не тільки квітам, а й покупцям. А ще до звичного асортименту квітів, вазонів, подарункових наборів добавилися нові послуги, які саме можна дізнатися безпосередньо у продавців.

  • ” Цінова політика в магазині залишається не змінною, – говорить пані Настя, – ціни значно нижчі прийнятих у Любомлі, адже в цьому питанні ми орієнтуємося на ринки Ковеля, де також реалізовуємо продукцію. В Любомльських торговельних закладах ціни значно відрізняються від ковельських. Там працює до двох десятків подібних закладів і кожен орієнтований на свого покупця. Тому просто знизити вартість продукції замало, потрібно постійно радувати клієнтів якимись новинками, враховувати їх побажання та сучасні тенденції в галузі торгівлі. Це все вже давно маємо у наших магазинах, а ціни залишаться на рівні ковельських, завищувати їх не збираємося. Запрошуємо завітати до нас і переконатися самостійно,” – завершує господиня.

Щодо асортименту товарів, то власники обіцяють, що він теж задовольнить потреби покупців: від традиційних квіток та букетів – до екзотичних рослин, ну, і зрозуміло, різноманітні засоби догляду за ними.