У Любомлі провели І Міжнародний меморіал по футболу пам’яті Віталія Якимлюка

Рівно два роки тому в Любомлі на стадіоні “Колос” спортивна громадськість Любомльщини відзначала 50-річний ювілей спортсмена, бізнесмена, громадського діяча, президента ФК “Агродвір” та мецената Віталія Якимлюка.

В тому ж 2019 році Віталія Івановича було визнано лауреатом в номінації “Спортсмен року” рейтингового конкурсу “Людина року Любомльщини” газети  “Наше життя”.  Всі ці заходи та мрії, які вдалося йому реалізувати за останні два з лишком роки, пригадували і перелічували сьогодні учасники І міжнародного меморіалу пам’яті пана Віталія.

Так сталося, що про такі змагання мріяв Віталій Якимлюк, для цього й будував стадіон біля свого підприємства, але відійшов у вічність через хворобу три місяці тому. Тому нинішній турнір присвячений вже його пам’яті.

Як і два роки тому  віддати шану своєму колезі та другу зібралися не тільки спортсмени Любомльщини, а й сусідньої Білорусі. Для участі в меморіалі також приїхала команда ветеранів футболу із Камінь-Каширського на чолі з головою громади.

Право відкрити турнір та привітати учасників надали вдові Віталія Якимлюка пані Наталії. Забігаючи вперед, слід сказати, що нагороджувала призерів його дочка.

А переможцем І Міжнародного турніру, який його організатори обіцяють зробити щорічним, також символічно стала команда президентом якої був Віталій Якимлюк і яка носила назву його фірми – “Агродвір”. 

Друге місце посіли гості з Білорусі (“Адамс” Брест) та з Камінь-Каширська (“Ветеран”). Четвертими стали ветерану футболу з Куснищ.

Детальніше про турнір читайте в найближчому номері друковано видання