«Укрпошта» обіцяє, що «з коліс» працюватиме ще краще

У цьому голів громад запевнив керівник Волинської дирекції «Укрпошти» Іван Люсак під час Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, повідомляє сайт Волинської обласної ради.

Керівник Волинського представництва «Укрпошти» розповів, що в області майже завершено впровадження моделі пересувних відділень. Це передбачено реформою державного відомства, яка покликана зменшити збитки від діяльності. Проте, запевнив Іван Люсак, волиняни не залишаться без послуг, які раніше надавалися в стаціонарних відділеннях. Ба більше, обслуговування стане ще кращим.

Він розповів, що стаціонарні відділки пошти будуть лише у населених пунктах з населенням більше 1200 осіб. Решту закриються, натомість курсуватимуть автомобілі, обладнані автоматизованими та комп’ютеризованими системами. Таких для області закуплено майже сотню. На них і розвозитимуть пенсії та кореспонденцію. Одночасно ще одна працівниця надаватиме послуги стаціонарно, але для цього Іван Люсак просить у голів громад виділити кімнату у сільраді, клубі чи амбулаторії.

Управлінець розповів, що обслуговування мобільні відділення здійснюватимуть за графіком: у селах до 500 мешканців – раз на тиждень, від 500 до 1200 – двічі на тиждень, а з населенням більше 1200 – щодня у будні. І на підтвердження навіть продемонстрував відеоролик, як саме це відбувається.

Натомість депутатка обласної ради Оксана Філіпчук розповіла, що днями, проводячи зустріч з виборцями у Копачівській громаді, почула безліч нарікань на роботу мобільної пошти. Мешканці скаржилися на те, що листоноші не дотримуються графіку, із запізненням доставляють кореспонденцію і не здійснюють підписку на періодичні видання. Тому попрохала очільника дирекції залагодити проблему.

Той, своєю чергою, запевнив у прагненні налагодити конструктивну співпрацю з громадами і навіть продиктував головам номер свого мобільного телефону для термінових повідомлень про зауваження щодо якості поштових послуг.