53 тис літрів пального: на Любомльщині виявили АЗС з незаконним пальним

На Любомльщині припинено діяльність АЗС, що реалізувала пальне без ліцензії, – повідомляють Волинські новини з посиланням на сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

У рамках операції «Акциз-2021» під час фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Волинської області, працівники управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області в Любомльському районі припинили діяльність АЗС, через яку здійснювалася роздрібна торгівля пальним без придбання відповідної ліцензії.

Так, працівниками управління контролю за підакцизними товарами було встановлено, що суб’єкт господарської діяльності здійснював реалізацію значних партій пального без придбання відповідної ліцензії. За результатами з незаконного обігу було вилучено 53 тис. літрів пального на загальну суму понад 1,5 млн грн. Виявлення цих порушень стало можливим завдяки моніторингу на ринку реалізації підакцизної продукції працівниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області.