Наш земляк назвав головні загрози держперевороту в Україні

Загроза державного перевороту в Україні існує через низку внутрішніх і зовнішніх причин. Зокрема, через те, що серед українських державних чиновників, а також у керівництві РПЦ в Україні є прихильники “руського миру”.

Водночас Україна може розраховувати на допомогу Заходу у разі спроб вчинення державного перевороту. Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив ексзаступник глави СБУ, голова Спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський.

“Загроза державного перевороту завжди існує. Є люди, які ставлять перед собою таку ціль”, – зауважив він.

“Все, що відбувається в Україні, без зовнішнього впливу не проходить. Ми маємо ще недостатньо відшлифований державний апарат, який би міг працювати в автономному режимі. Дуже багато людей серед тих, хто перебували або зараз перебувають на державних посадах, є носіями “руського миру”, – заявив генерал.

Відверті проросійські настрої сповідує й РПЦ в Україні, додав він. “Структура Московського патріархату, вся їхня піраміда – це все люди, які з нетерпінням чекають появи російських танків, щоб зустрічати їх тут”, – заявив Скіпальський.

Він додав, що подібні переконання поширені й серед частини пересічних громадян нашої країни.

Таким чином, “соціальна опора агресора в Україні реально існує”, – констатував він.

В цьому контексті генерал наголосив, що в умовах, що склалися на сьогоднішній день, закликати до неконституційної зміни влади в країні і брати участь у таких заходах можуть лише “абсолютно безвідповідальні люди з обмеженою свідомістю”. “Це дуже небезпечно. Це веде до втрати незалежності”, – попередив він.

Водночас Скіпальский висловив переконання, що у разі вчинення державного перевороту в Україні можна очікувати на допомогу Заходу, “принаймні, консультативну”.

Як писав OBOZREVATEL, під час пресмарафону 26 листопада президент України Володимир Зеленський заявив про підготовку до державного перевороту. За інформацією глави держави, спецслужби нашої країни мають аудіозапис тематичної розмови людей з України і з Росії.