Через Головне до Любохин буде “нова” дорога

Однією із найболючіших проблем не тільки Головненської громади чи Волинської області,  а й вцілому України є ремонти доріг.
Про достойний вигляд дороги загального користування державного значення Т 0308 на відрізку дороги Куснище – Любохини, мріють не тільки жителі та гості смт.Головне , сіл Нудиже, Заболоття, а й навколишніх сіл, – пишуть на Фейсбук сторінці Головненської громади.
Гарне дорожнє покриття цієї частини дороги значно розвантажить автомобільний рух в сторону Світязя та білоруського кордону, дасть можливість туристу скоротити час у дорозі і швидше помилуватися прекрасними краєвидами озер Старовижівщини. Наша земля має можливість стати туристичною Меккою як для українців з інших регіонів, так і для гостей із-за кордону. Природа цьому сприяє, але, на жаль, не дороги.
Гарною новиною для всіх нас є те , що 23 грудня 2021 року було оголошено тендер на поточний середній ремонт вищезгаданої дороги.
А цьому передували неодноразові зустрічі та перемовини селищного голови Миколи Демедюка з керівництвом Служби автомобільних доріг у Волинській області, розроблення спільними зусиллями з автодором проектно-кошторисної документації (за рахунок коштів селищного бюджету у сумі 100000 грн. була проведена експертиза вищевказаної документації).
Фото ілюстративне: автодорога Шацьк-Любохини