Століття — це любов: до життя, до людей, до землі

Поважному, розсудливому, мудрому, відверто-щирому, з безмежною добротою і любов’ю в серці любомльчанинові Петру Гнатовичу Баранському 12 січня виповнилося 100 літ! Порадіймо разом такій достойній нагороді від Всевишнього, подякуймо, і піднесімо Імениннику щедрий словесний букет Пошани, Вдячності і Величання!

Легким сніжком зима прибрала землю, і відчуття світлої січневої святковості тому тільки множиться. Ми з Петром Уляновичем Мохнюком, старостою народного хору ветеранів «Осіннє золото», неквапом йдемо до Петра Баранського, і дорогою щиро ділимось міркуваннями про життя. Погоджуємось, що такий золотий вік треба таки заслужити, і нічим, звісно ж, як всеоб’ємною любов’ю до тих, з ким зводить доля і до справи, яку робиш. Петро Улянович додає, що ювіляр весь час нагадує «не думай викреслити мене з хору, я ваш». Ми ще не раз будемо цього дня позначати думками ту найвищу якість людини, яку, скажу наперед, і сам ювіляр вважає головним натхненням життєвого шляху: любов у всій її багатогранності…

Ось відчиняємо хвіртку будинку по вулиці Поштовій, а назустріч сам господар доріжку від снігу розчищає: «Бачте, як знав, що прийдете», — привітно усміхаючись, жартує статечний, завжди делікатний і тактовний у розмові  Петро Гнатович, радіє зустрічі. Знаючи нашу мету, відразу ж зізнається про свою любов до читання газет і книжок: «Усе життя «Волинь» і районку передплачував, і книжками захоплювався…».  Через хвилю продовжує: «Думаєте віриться, що то мені уже сто років? А ніяк! Час стрілою пролетів. Учора взявся всі документи свої переглянути, паспорти український і закордонний, військовий квиток, посвідчення… Ні, то таки мої літа прилетіли, таки мені такий багаж життя піднесло…», — якось симпатично іронізує Петро Гнатович і ми з повагою розділяємо його відверте «відкриття».

Подробиці читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя»

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста або ж на міському ринку (підприємець Віктор Лобко),  а також передплатити у листонош або в редакції.