Здобули «Срібний кубок»

На запрошення Асоціації дворового футболу 5х5 полапівський «Урожай» взяв участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу «ADF Gold Cup» який відбувся у спорткомлексі обласного військового ліцею. Поборотися за трофей зібралися 12 команд, які були поділені на 4 групи. За схемою змагань команди, які посіли перші місця змагалися за «Преміум-кубок», другі — за «Срібний», треті — за «Бронзовий».

Полапівські спортсмени потрапили до групи «С». У першій грі вони впевнено перемогли команду військового ліцею 4:0. Двічі відзначився Олег Самойліч, по одному м’ячу на рахунку Олександра Саця та Олександра Маляса. У другому турі наші поступилися 2:4 команді «WestNet» з Ківерець. Двічі забив Олександр Саць. Такі результати дозволили зайняти друге місце і продовжити продовжити боротьбу за «Срібний» кубок.

На стадії плей-офф полапівці розгромили луцьких «Самураїв» 6:1. Три отири рази забив Олександр Маляс, двічі — Олег Самойліч, ще один гол забив Володимир Коц.

У вирішальній зустрічі за «Срібний кубок» з луцьким «Соколом» наші, програючи 1:2, зусиллями Максима Самойліча на останніх хвилинах не тільки зуміли зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу — 3:2. Також у цьому матч відзначився Олег Самойліч

Слід також відзначити надійну і впевнену гру голкіпера команди Сергія Корчука та півзахисника Володимира Маляса, адже більше половини м’ячів полапівської команди були забиті після його передач. Кращим гравцем команди став Олександр Маляс — його відзначили грамотою і пам’ятною статуеткою, а загалом команда «Урожай» була відзначена грамотою, кубком і подарунковим сертифікатом на суму 500 гривень.

Спортсмени щиро дякують Рівненському сільському голові Юрію Фініковському та начальнику відділу культури, освіти, молодої та спорту Наталії Даниш за забезпечення команди транспортом та необхідними фінансовими ресурсами.

Дмитро МАЛЯС.