В Любомлі проведуть позачергову сесію

  27 січня 2022 року о 10.00 год. відбудеться позачергова 18-та сесія Любомльської міської ради 8-го скликання, інформують на сайті установи.

На засідання виносяться наступні питання:   

          1. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивної школи в районі вул. Незалежності (біля стдіону “Колос”) м. Любомль Волинської області (внесення змін). (Завантажити)
2. Про затвердження детального плану території та надання дозволу Любомльській міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій по вул. Машівська, 59 в м. Любомль Ковельського району, Волинської області яка намічена для продажу на земельних торгах.   (Завантажити) 
Інформує: начальник відділу земельних відносин Юрій Остапчук;
3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради на 2018-2022 роки.  (Завантажити)
4. Про організацію харчування у закладах освіти Любомльської міської ради.  (Завантажити)
Інформує: начальник відділу освіти, молоді та спорту Василь Кибиш;
5. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області до комунальної власності Любомльської міської ради.     (Завантажити)  
6. Про надання згоди на передачу транспортного засобу.  (Завантажити)
Інформує: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Євгенія Столярчук;         
7. Різне