На ділянці автодороги між Положевом і Любомлем продовжують облаштовувати узбіччя

Тривають відновлювальні роботи на територіальному автошляху Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка –  Горохів – Берестечко –  Козин – /М-06/. Нині роботи проводяться на відтинку, що пролягає між населеними пунктами Положеве і Любомль. Про це повідомляє обласна Служба автодоріг

Ремонт на цій ділянці розпочато у 2021 році. Упродовж серпня-грудня виконано такі роботи:

проведено шліфування старого дорожнього покриття;

посилено основу щебенево-піщаною сумішшю, обробленою комплексними в’яжучими матеріалами;

влаштовано вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші;

укладено верхній шар дорожнього покриття;

нанесено дорожню розмітку.

Усі роботи з відновлення дорожнього покриття вже позаду, нині триває ще один трудомісткий етап – облаштування узбіч. Спершу їх досипають ґрунтом, а потім укріплюють щебеневою сумішшю.

Виконавець – ТОВ «Волиньдорбуд».

ДОВІДКОВО. Автодорога Т-03-02 має протяжність майже 180 км і є найдовшою з-поміж автошляхів державного значення, якими опікується Служба автомобільних доріг у Волинській області. Вона пролягає територією шести колишніх адміністративних районів – Шацького, Любомльського, Турійського, Володимир-Волинського, Іваничівського та Горохівського, ще понад 29 км проходить Рівненською областю. У рамках президентської програми «Велике будівництво» цю дорогу зі статусом територіальної масштабно відновлюємо вперше за 50 років. У 2021 році на Волині ремонтом охопили понад 57 км автошляху Т-03-02, верхній шар дорожнього покриття торік влаштовано на 55,5 км.

У планах 2022 року – подальше відновлення цього важливого для регіону автошляху, зокрема на відтинку від м.Любомля до с.Верба, а також на Горохівщині, у т.ч. в напрямку Берестечка.