«Фотографія тата і мами досі оберігає мене»

Віра Іванівна Дячук (у дівоцтві Сахарук), жителька села Вишнів нашого краю, знайомить зі своїм багатим фотожиттєписом, розміщеним на стінах у кімнатах її будинку, і цей чорно-білий знімок ще молодих батьків більш як столітньої давнини, якраз над її ліжком. Сяючи очима, додає: «І усі 90  моїх літ мене фотографія таточка і мами оберігає!»

Знайти дім поважної ювілярки у селі було зовсім не складно: одна підказка і ми вже біля воріт, уже й двері відчиняє Віра Іванівна, привітна та бадьора: «Така я вдячна, що прийшли, хоча й за день не описати, скільки пережила за 90 років. Дякувати Богу, що діти у мене полюдські, і все мені дбають…». Відразу відчувається, що співрозмовниця — сильна жінка, ця риса ще зберігається у чіткості та жвавості думок, пильності до сказаного, а щоб щось не забути із сокровенного, яке хоче довірити зі свого серця, то підготувала на листку із зошита такий собі план розмови — сповіді, яка раз по раз скроплювалась сльозами болю чи печалі. Справді, достоїнства людини, як яблука на яблуні, мають свою пору стиглості.

Подробиці про життєвий шлях ювілярки читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя»

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), а також передплатити, завітавши до редакції чи звернувшись до листонош.