Волинська окрема бригада тероборони запрошує на військову службу за контрактом. Які умови

Особи рядового складу підписують контракт на термін до трьох років. Сержантський та офіцерський склад – від п`яти років

Волинська окрема бригада територіальної оборони запрошує на військову службу за контрактом до 55 окремого батальйону територіальної оборони (в/ч А 7064). У зв’язку з прийняттям Закону «Про основи національного спротиву», підрозділи територіальної оборони збільшують свою чисельність. Для укомплектування 55-го батальйону ТРО, який розміститься у Нововолинську, потрібно призвати 50 громадян. Це можуть бути особи рядового, сержантського та офіцерського складів. Про це пише газета Волинь з посиланням на сайт Володимирської міськради.

Основними завданнями територіальної оборони регіону є:

– охорона та захист державного кордону України;

– забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ;

– охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;

– боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

– підтримання правового режиму воєнного стану.

Перевага такої служби в тому, що військові служитимуть поруч із домівкою та, власне кажучи, захищатимуть свою малу Батьківщину та родину. В особливий період укомплектування частини здійснюватиметься військовослужбовцями за контрактом, за призовом особами офіцерського складу та територіальним резервом. Вони обійматимуть офіцерські, старшинські, сержантські та солдатські посади.

Усі військовослужбовці гарантовано отримуватимуть грошове забезпечення відповідно до штатного розпису. Їм надаватиметься безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я. Також усім військовослужбовцям зберігатиметься місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності й у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову. Крім того, на час дії особливого періоду в разі призову на військову службу виплата пенсії для армійців, які її отримували, не припиняється, а після звільнення зі служби — підлягає обов’язковому перерахунку.

За детальною інформацією звертайтесь до Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м.Володимир, вул. Січових Стрільців, 3. Телефони: 098 09 71 056 або (03342) 3-10-11.