В Рівненській громаді триває реалізація міжнародного проєкту

Нещодавно на території Рівненської громади Ковельського району відбулася онлайн зустріч з польськими партнерами проєкту “Опалин: Малі міста – велика історія”, який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства, – повідомляє на Фейсбук сторінці Рівненської громади сільський голова Юрій Фініковський.
Партнери та представники команди проєкту обговорили та узгодили графік проведення заходу “Проведення майстер-класів для учнівської молоді української та польської територіальних громад”. Захід буде спрямований на відновлення ролі місцевих промислів і народних умільців як важливої частини культурного життя прикордоння.
Також, команда проєкту відвідала Любомльський краєзнавчий музей аби ознайомитися з історичними матеріалами, які безпосередньо пов’язані з містечком Опалин, яке було засноване з дозволу польського короля в 1638 році у місці біля р. Західний Буг, де нині пролягає українсько-польський кордон.