“Велике будівництво” добралося до Ягодина

РОЗБУДОВА МАПП “ЯГОДИН” ВІДБУДЕТЬСЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”
Міністерству інфраструктури України надано повноваження щодо будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних пунктів пропуску через державний кордон. Відповідне рішення було ухвалено Урядом, – пише на сторінці Рівненської громади у Фейсбук сільський голова Юрій Фініковський
Таким чином тепер Мінінфраструктури, як профільний орган, займатиметься розвитком інфраструктури у пунктах пропуску через державний кордон, незалежно від видів транспорту.
«Це рішення долучає до президентського проєкту «Велике будівництво» прикордонну інфраструктуру, а саме міжнародні автомобільні пункти пропуску. Наш флагманський проєкт: модернізація та розбудова МАПП «Ягодин — Дорогуськ». Через нього здійснюється 40 % усіх автомобільних вантажних перевезень в Україні. Нагадаю, що модернізація пунктів пропуску, підвищення їх пропускної спроможності — частина зобов’язань України у рамках домовленостей з нашими західними сусідами, зокрема Польщею.
У нашої команди є відповідний управлінський досвід для того, щоб налагодити процеси модернізації автомобільних пунктів пропуску, створити комфортний простір для користувачів та нарешті розв’язати критичну проблему з чергами на українському кордоні» — розповідає Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.