Лукашенко визнав обстріли з території РБ

Невизнаний лідер Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив, що з білоруської території були випущені ракети по позиціях України, але це був «вимушений крок».

Як пише Суспільне, про це він заявив журналістам під час голосування на конституційному референдумі, коментуючи заяву президента України Володимира Зеленського щодо ракетної атаки української території з боку Білорусі, передає БЕЛТА.

«З півдня Білорусі на початку конфлікту було 2-3 ракетні удари, оскільки Київ розгорнув 3-4 ракетні дивізіони біля кордону», – сказав він.

Разом з тим він запевнив, що зараз в Україні немає жодного «білоруського солдата, жодного патрона».

Також Лукашенко повідомив, що у Гомелі все підготовлено для «мирних переговорів» між Україною та Росією, чекають лише на рішення з боку українського керівництва.

Нагадаємо, 27 лютого до Білорусі прибула російська делегація для переговорів з Україною. До її складу входять представники МЗС, Міноборони, адміністрації президента та інших відомств, сказав він.

«Готуємо розпочати ці переговори в Гомелі», – сказав речник Кремля Дмитро Пєсков.

Перед цим вранці 27 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що згоден на перемовини з керівництвом Росії в будь-якій країні, звідки не летять ракети, але не в Мінську.