«Кубок звитяги» виграли спортсмени Вишнева

Сьогодні відбулася фінальна частина благодійного «Кубка звитяги» з міні-футболу. Нагадаємо, кошти зібрані під час проведення турніру, будуть використані для потреб бійців Збройних Сил України.

В 1/4 фіналу були зафіксовані такі результати: Вишнів — Турійськ 2:1, Куснища — СК «Головно» 1:4, «Урожай» —  «Куснища U18» 4:0, «Нива» — «Вишнівські легіонери» 4:1

У півфіналі Вишнів переміг СК «Головно» 3:1, а «Нива» здолала «Урожай» 4:2.

У грі за трете місце, де зустрічалися невдахи півфіналу «Урожай» переміг головненців 3:0, а у вирішальному поєдинку Вишнів впевнено переміг «Ниву» з рахунком 5:1 і став переможцем турніру.

Окрім команд-призерів, були нагороджені кращі гравці у своїх амплуа. Також проводилися благодійні аукціони з продажу футбольної атрибутики.

Подробиці читайте у черговому номері газети «Наше життя», який вийде у світ у четвер, 12 травня.

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста або ж на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), а також передплатити у листонош або в редакції.