На Волині ліквідовують вибоїни на прикордонній ділянці «варшавки»

На автодорозі М 07 Київ – Ковель – Ягодин (на Люблін) працює дорожня техніка – ліквідовують вибоїни пневмоструменевим методом на відрізку Машів – КПП «Ягодин». Це ділянка дороги І категорії, тобто має два проїзди з двома смугами руху в одному напрямку.

Про це у п’ятницю, 20 травня, повідомили на фейсбук-сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області, повідомляє Конкурент.

«Вчасна ліквідація аварійної ямковості дозволяє попередити подальше руйнування дорожнього покриття. А основне – забезпечити безпечний рух транспорту та зменшити аварійність на автошляхах», – зауважили у Службі автодоріг.

Міжнародна автодорога М 07, відома як «варшавка», об’єднує п’ять областей, і саме через Волинь веде до українсько-польського пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ». Забезпечення безпечного і безперервного проїзду цим автошляхом є одним із пріоритетних завдань, що нині стоїть перед Службою автомобільних доріг у Волинській області.

«Мали досить амбітні плани щодо відновлення в 2022 році цієї транспортної артерії, важливої не лише для області, а й для всієї країни, на ділянці від Ковеля до КПП «Ягодин». За кілька днів до початку повномасштабної війни на одному з цьогорічних об’єктів стартували ремонтні роботи. Та поки все довелось поставити на паузу.

Та нічого. Після нашої Перемоги буде тут не лише «ямковий» ремонт», – запевнили дорожники.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватись Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.