В “Ягодині” вилучили контрабандного взуття на майже 100 тис грн

Волинські митники на посту “Ягодин” вчергове виявили і припинили спробу далекобійника провезти комерційну партію товару поза митним контролем. Цього разу – це 612 штук спортивного взуття китайського виробництва вартістю майже 100 тисяч гривень, – повідомляють на Фейсбук сторінці Волинської митниці.
Відомостей про цей товар не було зазначено ні у товаросупровідних документах на вантаж, який легально переміщували з Польщі “червоним коридором”, ні у декларації водія як громадянина, що може ввозити щось для особистих, сімейних та інших потреб.
 35 “зайвих” картонних коробок вагою 233 кг виявили у тильній частині напівпричепу в ході митного огляду з перерахунком фактичної кількості вантажних місць у транспортному засобі, яким керував чоловік.
Відповідно до статті 483 Митного кодексу України, приховування товару від митного контролю тягне за собою його конфіскацію та штраф у 100 відсотків вартості предметів правопорушення. Справу про порушення митних правил митниця скерує до суду, для ухвалення відповідних рішень.