Любомльські медики придбали генератори для ЗСУ

Кожен з нас от уже сьомий місяць вносить свою частку в спільну українську перемогу над російським агресором. А медики не лише рятують військових на лінії фронту, допомагають відновлюватися після поранень, а й допомагають фінансово нашим Збройним силам, – йдеться у дописі на Фейсбук сторінці Любомльського ТМО.
Так, працівники КНП «Любомльське ТМО» Любомльської міської ради зібрали зі своєї заробітної плати понад 150 тисяч гривень та спрямували ці кошти на закупівлю генераторів.
-Ми зв’язалися з одним із командирів 14 бригади (м.Володимир), та запитали, в чому у військових є нагальна потреба, – розповідає генеральний директор Любомльського ТМО Володимир Дибель. – Нам відповіли, що є потреба у генераторах. За сприяння голови Волинської обласної ради Григорія Недопада знайшли ми шість генераторів за оптимальною ціною (80 тисяч гривень за всі), замовили їх у мережі магазинів «GURKIT». Там же, дізнавшись, кому ми їх закуповуємо, та за сприяння голови облради вирішили сьомий генератор надати у подарунок. Тому щиро дякуємо мережі магазинів та особисто голові Волинської обласної ради Григорію Недопаду, за активну співпрацю у закупівлі обладнання.
Один із генераторів уже відправили на передову, до наших бійців-земляків, котрі захищають нашу країну від ворога у Харківській області. Решту шість генераторів потужністю 3,5 КВт передадуть в один з підрозділів 14 бригади.
Решту суми, яку зібрали медики, спрямують на закупівлю іншого, не менш необхідного обладнання для військових 14 бригади.