Рівненську громади відвідали потомки бузьких голєндрів з Німеччини

Нещодавно Рівненську територіальну громаду відвідали в.о.голови Спілки бузьких голєндрів(Німеччина) Карл Хайнц Хюнебург, його брат Альфред Хюнебург, експерт з історії волинських німців, доцент кафедри соціогуманітарних технологій Луцького національного технічного університету, кандидат історичних наук Михайло Костюк. Метою візиту було обговорення питання популяризації та увічнення пам’яті голєндерських колоній, які існували на території Рівненської громади до 1940 року.
 Гості також передали брошури та інформаційні виставкові банери, в яких презентована історія голандських поселень. Обговорили також можливе відзначення події 200-річчя з часу заснування колонії Забузькі Голєндри ,яке відбудеться у 2024 році. Засвідчили свою готовність й надалі співпрацювати із німецькими друзями, зазначають у Рівненській сільській раді.
Подякували німецьким гостям за гуманітарну допомогу, яку вони передавали з початку збройної агресії рф на потреби громади для Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб.