В Росії спалахнули протести через мобілізацію: фото, відео

Після оголошення російським диктатором Володимиром Путіним часткової мобілізації по всій РФ спалахнули протести, повідомляє ТСН.

© телеграм-канал NEXTA LiveРосіяни виходять на протести проти мобілізації у своїх містах. Внаслідок чого по всій Росії котиться хвиля масових затримань. Людей “в’яжуть” без пояснень. Куди везуть десятки затриманих мітингувальників – наразі невідомо.

Москва

Так, у Москві на Старому Арбаті збираються люди, які протестують проти мобілізації та війни. Їх уже оточила поліція. Жителі столиці РФ скандують: “Ні, війні!” та “Путіна – в окопи!”.

Фото: телеграм-канал NEXTA Live

Санкт-Петербург

Протести спалахнути також і у Санкт-Петербурзі. За повідомленням “ОВД-інфо”, у Москві та Санкт-Петербурзі затримали уже понад 100 протестувальників. Поліція жорстоко поводиться з людьми, які виступають проти мобілізації у Росії.

Єкатеринбург

В Єкатеринбурзі на акцію протесту вийшли і прихильники мобілізації, проте їх також затримали. За підрахунками активістів, тут затримали уже 45 росіян.

Інші міста

Акції протесту в Росії також відбуваються у Пермі, Уфі, Красноярську, Челябінську, Іркутську, Новосибірську, Якутську, Улан-Уде, Архангельську, Воронежі та інших містах. Повідомляється, що там також масово затримують незгодних з рішенням Путіна.

Нагадаємо, 21 вересня, диктатор Володимир Путін оголосив в Росії часткову мобілізацію. Диктатор у зверненні до народу РФ наголосив, що мовляв, проти Росії воює “колективний Захід”, тому таке рішення є вимушеним.