Назавжди лишився 31-річним

Третину зі свого короткого життя Герой цієї публікації присвятив службі у Збройних Силах України. Нещодавно минуло сорок днів, відколи Любомльщина втратила ще одного захисника — жителя села Бережці Олександра Антипюка, який, боронячи країну від окупанта, заплатив найдорожчим — життям, навіки лишившись 31-річним.

«…відчувалося також, що Сашка тягне до військової справи. Ще тоді, коли ми навчалися в училищі, він полюбляв носити камуфльоване вбрання, видно було що це йому до вподоби, пасувало. Тобто, однострій він одягнув ще раніше, аніж почав служити…»

«…був старшим сержантом, командиром танка. Удостоєний медалі «За оборону рідної держави», нагрудного «Знаку пошани», інших відзнак…»

«…досі не можу повірити, що його вже немає, підсвідомо й далі чекаєш дзвінка але розумієш, що з братового номера вже ніхто не зателефонує…»

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (22 вересня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.