«Дарувати приємні емоції — це те, що окрилює»

Цього здібного юнака, думаю, пам’ятає чи не кожен, хто бував на різноманітних святах біля Великого Згоранського озера — чи то Івана Купала, чи то День села Згорани. Вміння триматися на сцені, гарний голос та неодмінна супутниця-гітара — і справді, як тут не запам’ятати? Про захоплення музикою, репертуар, джерела натхнення та інше у переддень Міжнародного дня музики розмовляємо із молодим музикантом зі Згоран 19-річним Богданом Лукашуком.

«…перше знайомство з гітарою відбулося ще у п’ятирічному віці — розповідає юнак. — Цей інструмент мені подарували на день народження, так би мовити, «на виріст». З часом я почав самотужки його опановувати, наскільки це було можливо у такому віці: пробував грати мелодії на одній струні…»

«…цілком природно, що коли настав час визначатися, ким бути у майбутньому, хлопець вже твердо вирішив, що пов’яже себе з музикою. У 2020 році успішно вступив на факультет культури і мистецтв Волинського національного університету…»

«…з 2020 року Богдан є учасником Народного аматорського оркестру народних інструментів «Волинянка» (Луцьк), де грає на контрабасі, який самотужки опанував завдяки вмінню грати на гітарі…»

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (29 вересня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.