«Любов до дітей — запорука успіху»

Вчительська праця — це завжди відповідальність і самовдосконалення. А ще — неповторність, бо кожен освітянин любить дітей по-своєму. Без цього  сіяти розумне, добре, вічне не вийде ніяк. Наша співрозмовниця, Любов Василівна Сахарук, ось вже майже чотири десятиліття віддає часточку себе вишнівським школярам, ведучи їх Країною математичних знань. Ну і як же тут працювати без любові до дітей, якщо носиш таке ім’я?

«Взагалі-то я дуже хотіла бути вчителем української мови і літератури. У шкільні роки писала вірші, твори непогано виходили у мене, їздила на обласну олімпіаду, — каже Любов Василівна. —  Але від філології мене відмовила мама, яка була вчителькою початкових класів. Казала: доведеться перевіряти дуже багато зошитів. У той же час тато навів приклад моєї подруги Наталі, мовляв, вона он вчиться на фізматі, а ти хіба не зможеш? Так я, щоб довести йому, що, окрім мови, можу й математику опанувати, обрала цю спеціальність».

«…Жінка відверто ділиться, що не шкодує про свій вибір професії і спеціальності. «Коли готувалася до вступних іспитів, то не сказала б, що математика — мій улюблений предмет, — каже. — По-справжньому полюбила її  вже в інституті. Таки недарма математику називають царицею наук. Завдяки їй у людини розвивається і логічне мислення, і краще сприйняття світогляду. В мене колись була учениця, яка все казала, мовляв, математика — це не моє. Але з часом, вже коли вивчилася  на стоматолога, то телефонувала до мене і дякувала за те, що навчила логічно мислити — це знадобилося їй при вивченні інших дисциплін і дозволило стати однією з кращих студенток».

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (29 вересня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.