Ви навчаєте не для школи, а для життя: на Волині привітали працівників освіти

Сильні держави творились сильними людьми, і освітяни – це спільнота людей, які упродовж свого життя закладають фундаментальну основу сильної держави. Адже діти – наше майбутнє, і їх освіта та розвиток залежить саме від педагогів, — повідомляють у Волинській ОВА.

Дехто з освітян сьогодні переодягнений у «піксель» та захищає державу в окопах і бліндажах. Дехто з них назавжди залишився у споминах – вічна пам’ять Героям України.

В найскладніший для країни час працівники галузі виявили неймовірний патріотизм, взаємопідтримку та згуртованість. У закладах освіти були створені місця для проживання внутрішньо переміщених осіб. Власними силами трудові освітянські колективи допомагали забезпечувати харчуванням українських військовослужбовців і бійців територіальної оборони. Неодноразово освітяни збирали та передавали кошти на підтримку Збройних сил України.

Волинь багата талановитими педагогами, які щороку мають значні досягнення у галузі освіти. За підсумками Національного мультипредметного тесту в нашій області – 560 двохсотбальних результатів тестування. Серед яких: 142 з української мови, 186 з історії України та 232 з математики. До слова, 29 найвищих результатів набрали випускники ліцею № 9 міста Луцьк.

Зі словами подяки до освітян звернувся перший заступник очільника області.

«Від імені начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка та від себе особисто дякую вам за невтомну працю і професіоналізм. За сміливість брати на себе відповідальність за навчання, безпеку і життя наших дітей. Дякую за те, що вселяєте у їх серця любов до України та віру в перемогу!», – сказав Сергій Мовенко.

З прийдешнім професійним святом працівників освіти Волині привітали державними відзнаками, обласними нагородами та заслуженими преміями.