Фінішував футбольний чемпіонат Любомльщини

Вчора відбулися матчі останнього, чотирнадцятого туру чемпіонат Любомльщини з футболу. Нагадаємо, за два тури до фінішу звання чемпіонів достроково завоювала команда «Любомль U-16». У передостанньому турі полапівський «Урожай» забезпечив собі «срібло».  Водночас, за результатами  13-го туру склалася ситуація, коли одразу чотири команди почали претендувати на звання бронзового призера.

Завершальний, чотирнадцятий тур красномовно засвідчив, наскільки зрадливою може бути турнірна доля, коли одразу три команди, які мали найкращі шанси на медалі, примудрилися їх змарнувати, а призером у підсумку став той, хто й на поле не виходив.

«Любомль U-16» вдома приймав «Ниву». Згоранців влаштовувала тільки перемога, натомість для любомльчан цей матч жодного турнірного значення не мав. Хіба що мотивацією грати на позитивний результат був шанс стати єдиною командою, яка упродовж чемпіонату не програла жодного матчу. І господарям це вдалося, які перемогли 3:1

Свій шанс змарнувала й команда Забужжя,  яка на виїзді програла «Урожаю» 2:4.

Зазнав поразки, до того ж розгромної, ще один реальний претендент на «бронзу» — СК «Головно», який гостював у «Смідинських вовків» і поступився 1:5.

А от хто виявився щасливчиком, то це команда Борового, якій належало зіграти вдома з олеським «Автомобілістом». Напередодні туру її шанси на призове місце були найменшими. Але з огляду на те, що конкуренти свої зустрічі програли, а олеські спортсмени на гру не прибули, сталося так, що Борове отримало перемогу і стало призером, не виходячи на поле.

По завершенні матчу між любомльськими і згоранськими футболістами відбулася церемонія нагородження. Окрім традиційних кубків, медалей, грамот тощо для трійки призерів були також відзначені кращі гравці у різних номінаціях.

Зокрема, кращим молодим гравцем визнали Руслана Самарчука («Любомль U-16»), кращим захисником — Станіслава Бродосу з цієї ж команди, ще любомльський гравець — Роман Кантор — став кращим бомбардиром, забивши упродовж чемпіонату 21 гол. Кращим гравцем визнали Романа Сушика (СК «Головно»), а кращим голкіпером став Андрій Малець (Забужжя). Окрім того, заступник міського голови Микола Оніщук вручив чемпіонам — любомльській команді — сертифікат на придбання комплекту футбольної форми.

Підсумкова таблиця чемпіонату має такий вигляд:

Детальний огляд туру читайте у черговому номері газети «Наше життя», який вийде у світ у четвер, 20 жовтня 2022 року.

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.