«Перемога буде. Треба лише у це вірити»

Повномасштабне російське вторгнення змінило життя кожного з нас. Першими, аби захистити рідну землю від окупанта, взяли зброю до рук та  стали пліч-о-пліч наші військовослужбовці, правоохоронці,  спецпризначенці, добровольці. Ми перед ними в неоплатному боргу. Про війну наш співрозмовник, житель села Згорани, 30-річний капітан Збройних Сил України Дмитро Лопаєв знає не з розповідей і не з цьогорічного лютого, а ще з 2014 року, коли довелося боронити суверенітет на Сході України.

«…того дня разом з водієм Дмитро поїхав позашляховиком у розвідку, і вже коли поверталися, за два кілометри від фронту наїхали на дві протитанкові міни. Обоє були важко травмовані, але вижили. Сталося це 26 червня на Запорізькому напрямку…»

«…У Згоранах Дмитра Лопаєва знають також як вправного футболіста…До слова, колеги по команді не лишили Дмитра у біді: коли дізналися про поранення, тут же організували благодійний товариський матч, щоб зібрати кошти на лікування бійця…».

Розповідь читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя» (1 грудня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.