У футбол грали — на дрон зібрали

Починаючи з 13 листопада по 4 грудня на території Рівненської сільської ради проходив благодійний чемпіонат з міні-футболу за кубок Рівненської сільської ради на  підтримку Збройних Сил України. Участь у цьому заході взяло дев’ять команд. Незважаючи на не дуже сприятливі погодні умови протягом чотирьох тижнів команди зустрічалися на футбольному полі та показували усю свою майстерність та вміння гри в міні-футбол. Про це повідомляє Рівненський сільський голова Юрій Фініковський.

Отож за результатами усіх ігор чемпіоном стала ФК «Забужжя», срібним призером стала ФК «Прикордонник», бронза дісталась ФК «Урожай». Також протягом чемпіонату були визначені наступні номінації:

  • Кращий гравець чемпіонату —Дмитро  Склянчук (ФК «Урожай U-18»)
  • Кращий бомбардир чемпіонату — Іван Зубчик (ФК «Забужжя»)
  • Кращий захисник чемпіонату — Роман Пшеничка (ФК «Прикордонник»)
  • Кращий воротар чемпіонату — Сергій  Корчук (ФК «Урожай»)

«Організатори чемпіонату висловлюють щирі слова вдячності усім учасникам та глядачам, котрі приходили та підтримували свої команди, дякуємо вам за вашу активність та сповідування правильних життєвих орієнтирів та цінностей» — йдеться у дописі

Зібрані кошти були передані на закупівлю квадрокоптера, який незабаром буде передано в зону бойових дій для українських захисників.