В бібліотеці Миколай побував найперше

Святий благодійник дізнався, що активними читачами Любомльської бібліотеки є понад п’ятдесят дітей, котрі приїхали на Любомльщину з різних куточків країни. Отож, вирішив зі своїми помічниками-меценатами вручити подарунки наймолодшим. 

Більше тридцяти солодких подарунків отримали діти, а книжечки та розмальовки викликали справжній ажіотаж. Адже дівчатка хотіли своє, що покрасивіше та кольоровіше, а хлопці відшуковували теми, які більше цікавлять їх.

Кожен зміг особисто передати листи Миколаю, подякувати, обняти його та розповісти віршик. А їх малеча підготувала чимало, адже в біліотеці  бувають часто, читають книжичок чимало. Тож цього разу до зустрічі підготувалися з батьками, як належить. Дорослі в свою чергу зазначають, що подібних зібрань літератури вони зустрічали рідко де, а то й зовсім ніде. І ставлення до відвідувачів в Любомлі також особливе, що підтверджує сьогоднішня зустріч.

Завідувачка установи в свою чергу запевняє, що подібних заходів для малечі в них чимало. І не тільки святкових. Сюди залюбки приходять діти, запрошуючи й своїх батьків на різноманістні квести та творчі сходинки. Ось нещодавно зустріч присвячувалася нашим захисника – воїнам ЗСУ. Допоки малеча малювала малюнки, дорослі навчалися плести маскувальні сітки. Потім все це передали на передову.

А за сьогодніщню зустріч з Миколаєм діти і батьки дякували його помічникам: Ігорю Торбі, керуючому справами виконавчого комітету Любомльської міськради та Віталію Данилюку, директору ТОВ “Владтранс”, а також всі, хто допомагав в організації зустрічі.