«Люблю любити людей»

Так визначає своє життєве кредо 33-річний отець Володимир Улян — настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви, яка у місті Любомлі діє від 2 січня 2016 року, відколи освятили невеличку капличку і мали гарні плани на майбутнє будівництво поруч храму. Однак жахлива війна відсунула поки це бажання.

Наша зустріч з о. Володимиром відбулася з ініціативи прихожан в одну з неділь, коли він восьмий раз з початку військового вторгнення росіян, привіз для людей, які знайшли в Любомлі прихисток від війни, чималу гуманітарну допомогу і роздавав її зі своїми добрими помічниками Тетяною Соболь та Людмилою Башкатовою.

Про все, що небайдуже у житті, про щоденний жертовний неспокій о. Володимира (Уляна), про любов і віру, співчуття, благодійність, про те, що об’єднує  людей усього світу,  читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (22 грудня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.