Малюнок юної любомльчанки відзначили у Міністерстві внутрішніх справ

«Я у безпеці з МВС» — таку назву мав конкурс дитячого малюнка до дня Святого Миколая, який з 1 по 16 грудня проводило Міністерство внутрішніх справ України. Учасниками були діти віком до 14 років, повідомляє прес-служба відомства.

Оцінювалися роботи за тематичною відповідністю, творчим підходом, оригінальним рішенням у розкритті теми конкурсу. За час проведення конкурсу надійшло понад 2500 малюнків, 400 з них відібрані за вимогами конкурсу і конкурсанти будуть нагородженні в регіонах, де проживають. Окрім того, прийнято рішення, що всі малюнки будуть передані пораненим бійцям підрозділів МВС, які сьогодні проходять лікування у реабілітаційних центрах.

«Впевнений, що саме така «терапія» дозволить нашим бійцям якнайшвидше одужати і повернутися у стрій, щоб і надалі самовіддано служити Батьківщині», — зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

У день підведення підсумків десять переможців були запрошені в Міністерство внутрішніх справ України для нагородження заохочувальними подарунками від керівництва МВС України. Серед переможців — юна любомльчанка Дарія Самойліч, яка зобразила на малюнку Патрона, який несе службу з прикордонником.

На завершення керівники МВС влаштували переможцям конкурсу огляд спецтехніки, якою користуються поліцейські, надзвичайники та нацгвардійці. Також дітей розважали ляльки-велетні, з якими на згадку могли сфотографуватися усі охочі.

«Ми не просто віримо, що діти – наше майбутнє, а щодня доводимо це нашою боротьбою. Нині ми відстоюємо спільну справу — добробут наших дітей. І боремося не лише за тих, хто живе зараз, а й за майбутні покоління», — йдеться у повідомленні міністерства.