Вчителі на Любомльщині отримати ноутбуки для дистанційної роботи

Днями освітянам Ковельського району передали партію ноутбуків для організації освітнього процесу у прикордонних населених пунктах, а саме – Шацьку, Світязі, Згоранах, Головному, Рівному, Гущі, Гороховищі, Столинських Смолярах, Забужжі, Любомлі, Машові та Полапах, повідомляють у Волинській ОВА.

Ноутбуки забезпечені операційною системою від Google Chrome OS, швидкі та компактні. Важливо те, що ці девайси можуть працювати без підзарядки впродовж дня – безумовний плюс за відсутності світла.

Реалізація ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» стала можливою завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з компанією «Google», Мінцифри та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Таким чином, ще 14 одиниць техніки допоможуть учителям Любомльщини забезпечити якісне дистанційне навчання.

Окрім того, заступник голови ОДА Юрій Гупало передав гуманітарну допомогу для соціально незахищених сімей громади. Напередодні різдвяних і новорічних свят родини отримали продуктові набори, святкові подарунки, іграшки та дитячі набори для творчості.

Також на потреби Любомльської центральної районної лікарні благодійники передали: продукти харчування, медичне обладнання та засоби.