Кубок Згоранського старостинського округу дістався «Літосу»

Вчора у селі Згорани відбувся Кубок Згоранського старостинського округу з міні-футболу. Поборотися за трофей зголосилися шість команд, які на першому етапі змагалися у двох групах.

У першій групі за вихід до наступного етапу боролися команди «Нива Ю-18», Сильне, «Нива-Байрактар», у другій — «Нива», Літос та команда с. Пехи

У першому півфіналі «Літос» переміг «Ниву Ю-18» з рахунком 3:2, а «нива» переграла «Ниву-Байрактар» 4:0.

У грі за третє місце «Нива Ю-18» переграла «Ниву-Байрактар» 3:0, а у вирішальному поєдинку «Літос» виграв у «Ниви» 1:0.

Окрім кубків і грамот переможцю і призера, були також індивідуальні відзнаки. Зокрема, кращим бомбардиром став Богдан Савош («Нива), кращим голкіпером — Ярослав Богдан (Сильна), кращим гравцем — Віталій Гігера з команди Пехів.